Про нас

Ми надаємо клієнтам можливість підключитися до магістральних вузлів мережі через інтерфейси 10/100BASE-TX, 1000BASE-TX, 1000BASE-LX, що забезпечують цілодобовий необмежений доступ до національних ресурсів Інтернет. Ми надаємо клієнтам можливість підключитися до магістральних вузлів мережі через інтерфейси 10/100BASE-TX, 1000BASE-TX, 1000BASE-LX, що забезпечують цілодобовий необмежений доступ до національних ресурсів Інтернет.

Виділений порт Інтернет можна легко перетворити на порт інтегрованих послуг, отримуючи додатково, наприклад, IP-телефонію, банківські послуги або віртуальні з’єднання, при підключенні через VPN можна створити внутрішню закриту мережу кількох віддалених точок одного підприємства.

Це дозволить суттєво знизити витрати, а також полегшити отримання комплексу послуг «з одних рук». Гнучка тарифна політика максимально задовольняє інтереси клієнтів. Цінова політика залежить від необхідної швидкості доступу до всесвітнього павутиння, а також можливий корпоративний договір з єдиними цінами та правилами обслуговування.

Нашими клієнтами є державні організації та відомства, корпоративні замовники, інтернет-провайдери, які отримують Інтернет у складі послуг корпоративної мережі, офіси та представництва, яким необхідний якісний та надійний Інтернет, технічне обслуговування та уважне ставлення до вирішення проблем клієнта.