YouTV


YouTV – телебачення, як ти любиш!


Сучасний сервіс ОТТ телебачення — youtv – це легкий та зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-де, за однієї простої умови – доступу до мережі Інтернет.

У телевізійному сервісі youtv все, як ти любиш:
• 360+ телеканалів в HD та UltraHD якості
• Функція перемотки ефіру на 96 годин назад на більш ніж 60 каналах
• 7 днів безкоштовного тесту
• 1 грн. перша абонплата за будь-який пакет на 14 днів
• 100+ телеканалів безкоштовно
• Перегляд на 5 пристроях за 1 оплату
• Шоу, фільми, серіали, гучні прем’єри
• Національні, преміум, фільмові та спортивні, розважальні та дитячі телеканали (1+1, 2+2, Україна, СТБ, ICTV, Україна, Інтер, Discovery, Viasat, SonyPictures, SetantaSports, SetantaSports+, Футбол 3, Fox, AnimalPlanet, VIP Comedy, ViasatExplore, ViasatHistory, NatGeoWild, TravelChannel HD, Sony, XSport, ViasatSport)
• Мегазручний та дружелюбний інтерфейс
• Постійно діючі акційні пропозиції

Android та iOS смартфони і планшети
Додаток youtv надає можливість швидко та зручно переглядати улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання будь-де і будь-коли.
Завантаження можливе з GooglePlay для Android OS, з AppStore для iOS, з AppGallery для Huawei. Це займе всього кілька хвилин, а задоволення від користування та перегляду триватиме постійно!
Аби насолодитись всіма перевагами варто лише завантажити додаток, здійснити просту реєстрацію, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!
Завантажити мобільний Android додаток: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.youtv.youtv

Завантажити мобільний iOS додаток: https://itunes.apple.com/us/app/id1176282993
Телевізор
youtv подбав і про тих, хто надає перевагу традиційному перегляду телеканалів на телевізорах.
• Телевізійна версія додатку – AndroidTV доступна як на сучасних, так і на звичайних телевізорах. Для Smart телевізорів можна завантажити додаток із GooglePlay. Для цього варто зайти у бібліотеку GooglePlay та завантажити додаток youtv.
• Офіційний додаток для Samsung SmartTV доступний на телевізорах з 2016 року випуску. Для перегляду необхідно завантажити додаток youtv через Samsung Apps.
• Для звичайних телевізорів — використовуючи мультимедійні STB приставки. Необхідно зайти в налаштування, відкрити або завантажити додаток. Після завантаження необхідно зареєструватись, якщо створеного облікового запису на мобільному пристрої дотепер не було. Якщо Ви попередньо вже реєструвались за допомогою смартфону чи планшету, можна використовувати наявний обліковий запис. Здійснивши всі попередні етапи, необхідно зайти у додаток, обрати пакет.Після чого буде надана можливість насолоджуватися зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.
Завантажити Android TV: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.youtv.androidtv

Комп’ютер
Для користувачів, які працюють з комп’ютером, переглядають відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію без додаткових завантажень. Достатньо перейти за посиланням https://youtv.ua/.

Незалежно від обраного пакета, пристрою, на якому здійснюватиметься перегляд, кожен користувач обов’язково оцінить всі переваги та можливості сучасного сервісу youtv. Адже придбавши всього 1 пакет, користувач не пропустить важливі події та прем’єри; отримає можливість використання цього пакету на 5-ох пристроях одночасно; зручний, багатофункціональний користувацький інтерфейс, можливість швидко та легко сплачувати улюблений пакет.

Завантажуй, реєструйся, користуйся!
А youtv попіклується, щоб все було, як ти любиш!